Super Konkurs z Super Jagodą - www.superjagoda.pl

Czy wiesz, że jedna łyżka pasty owocowej LiQberry odpowiada ¾ szklanki świeżych owoców? 
Dużo, prawda? W dodatku nie ma w niej żadnych dodatków! Jedynie owoce, razem ze skórką, miąższem i pestkami. Chcesz spróbować pasty? Nic prostszego! 

Polub na Fejsie TrenerZdrowej Diety i LiQberry – superjagoda.pl i weź udział w konkursie!

KONKURS Zadanie konkursowe jest proste: 
Oszacuj ile sztuk owoców żurawiny znajduje się w szklance na zdjęciu i ciekawie napisz dlaczego chcesz wygrać pastę LiQberry kończąc zdanie „Chcę wygrać, bo.. „.

Dodaj komentarz pod zdjęciem z żurawiną na profilu Trener Zdrowej Diety.

Jury wybierze 3 osoby, które będą najbliżej właściwej ilości żurawiny w szklance i ciekawie udzielą odpowiedzi na pytanie otwarte.

Nagrodą dla trzech szczęśliwców są zestawy 2 past owocowych LiQberry (w dużym i mniejszym opakowaniu, w dowolnie wybranych przez zwycięzców smakach) ufundowane przez LiQberry – superjagoda.pl.

Konkurs trwa do niedzieli włącznie (09.04.2017), rozstrzygnięcie konkursu następnego dnia.


Regulamin konkursu:

1. Do udziału w konkursie wymagane jest konto na portalu społecznościowym Facebook. Konkurs jest przeznaczony dla Fanów dwóch profili FB: Trener Zdrowej Diety oraz LiQberry - Superjagoda.pl, zamieszkujących bądź posiadających adres korespondencyjny na terytorium Polski. Konkurs jest organizowany na profilu Trener Zdrowej Diety.

2. Do udziału w konkursie, należy umieścić komentarz pod zdjęciem przedstawiającym szklankę wypełnioną w ¾ żurawiną odpowiadając na pytanie ile owoców żurawiny znajduje się w szklance oraz dokończyć zdanie „Chcę wygrać, bo..”

3. Zwycięzcą zostanie uczestnik, który najlepiej wypełni zadanie – trafnie (lub najbliżej prawidłowej odpowiedzi) oszacuje ilość żurawiny w szklance i dokończy zdanie. W przypadku, gdy więcej niż 3 osoby oszacują poprawnie ilość żurawiny na zdjęciu, zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie odpowiedzi na pytanie/zdanie otwarte.

4. Konkurs trwa od 05.04.2017 do 09.04.2017.

5. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie.

6. Zwycięzcy zostaną oznaczeni w poście rozstrzygającym konkurs na profilu Trener ZdrowejDiety i są proszeni o podanie danych korespondencyjnych (na terenie kraju) do wysyłki nagrody w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Po otrzymaniu adresów nagrody zostaną wysłane do końca kwietnia 2017r.

7. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę lub jakąkolwiek inną nagrodę. W pierwszej kolejności liczy się poprawne oszacowanie ilości owoców w szklance - jeśli będzie więcej poprawnych odpowiedzi, niż przewidzianych nagród, decyzję podejmuje jury. Decyzja jury może być subiektywna, lecz jest nieodwołalna.8. Niniejszy Regulamin podlega przepisom prawa powszechnie obowiązującego w Rzeczpospolitej Polskiej.

Etykiety: , ,